House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Διαθέτοντας ιδιωτική πισίνα, η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα βρίσκεται στην πόλη Ananindeua. Παραθεριστική κατοικία διαθέτει 1 μπάνια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Απέχει 10 λεπτά οδικώς από Igreja Nossa Senhora de Guadalupe, ενώ Joao Pilatos Island είναι μόνο 5 λεπτά οδικώς μακριά. Βρίσκεται 3 χλμ. μακριά από το κέντρο της πόλης Ananindeua. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας που σερβίρουν στο Restaurante Yamaga, το οποίο βρίσκεται 200 μέτρα μακριά. Seringal Park Museum βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Το μπάνιο είναι εξοπλισμένο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τους επισκέπτες.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Belem/Val de Cans-Julio Cezar Ribeiro14 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα;
Οι πελάτες της η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα;
Οι πελάτες της η House For Rent Inbelem For Cop30 Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.